Sfeer en gezelligheid tijdens tweedaagse Trimard Classic
Op dag twee, na 450 km in de banden, gaat het van Dinant naar het Circuit van Chimay. Rond 10u is er aldaar een regroup voorzien in Café Le Cir- cuit voor de lange terugweg naar Langemark wordt aangevangen. Er is nog een verrassing in het laat- ste deel, maar dat blijft voorlopig nog geheim....
Al 70 wagens staan er op de deelnemerslijst en in afwezigheid van grote, internationale kleppers lijkt alles af te stevenen op een open wedstrijd. Be- nieuwd dus wie Ruben Maes, de winnaar van vorig jaar, zal aflossen op het palmares.
De deelnemers aan het Marathon gedeelte rijden in de klasse Oldtimer of Youngtimer. De klasse Toertimer krijgt een aangepast parcours. De eerste deelnemers vertrekken zaterdag om 09u01 aan het startpodium in Madonna. Omstreeks 18u komen de vroege vogels dan aan in Dinant. Dag twee gaat om 9u00 van start aan hotel Pont à Lesse (Dinant) en in Madonna maken ze zich dan weer klaar om de deelnemers aan de finish te ontvangen omstreeks 16u30.
Het wedstrijdcentrum is gelegen in zaal ’t Buskant- je, in de Klerkenstraat in Langemark-Poelkapelle.
Persbericht VAS
Tweet